gezonde voedselingrediënten


Antwoord 1:

In onze samenleving zijn gezonde keuzes soms een stuk moeilijker dan ongezonde: naar de sportschool gaan vs. thuisblijven, een salade bestellen vs. frietjes of gezonde boodschappen kopen vs. ongezonde. Gezonde boodschappen zoals vers fruit en groenten, mager vlees en 100% volkorenproducten lijken altijd duurder te zijn dan hun ongezonde tegenhangers. De redenen zijn simpel, maar de oplossingen zijn complex.

Hoe de kosten van voedsel te meten

Een deel van het probleem met het feit dat gezond voedsel zo "duur" is, is de definitie van prijs. De meest populaire manier om de kosten te meten, is door de prijs te vergelijken met de portie (dwz volume of caloriegehalte). Het resultaat is dat Big Macs of frisdranken "veel minder" kosten dan fruit en groenten. Door de kosten van voedsel te vergelijken aan de hand van de prijs / calorieverhouding, wordt genegeerd dat gezondere voedselopties over het algemeen minder calorieën en meer voedingsstoffen bevatten.

Gezonde voedingsmiddelen bevatten meer voedingsstoffen en voldoen veel langer. Een betere manier om de prijs van voedsel te meten, is te kijken naar prijs / voedingsstof of prijs / verzadigingsverhoudingen. Als je naar deze vergelijkingen kijkt, is de prijs niet zo verschillend. Laten we het volgende voorbeeld eens bekijken.

Een blikje frisdrank en een appel bevatten ongeveer hetzelfde aantal calorieën (~ 120). Terwijl een grote appel ongeveer $ 1 kost, verkoopt een blikje frisdrank $ 0,50 tot $ 0,75 (zelfs minder als je een grotere hoeveelheid koopt). Als je deze twee vergelijkt aan de hand van de prijs / calorieverhouding, ziet het blikje frisdrank er goedkoper uit. Helaas, de

blikje frisdrank bevat geen voedingsstoffen

. Een appel zit boordevol vitamines, mineralen, antioxidanten en vezels. Als je naar de prijs / voedingsverhouding kijkt, is de appel veel goedkoper.

Bovendien, omdat een appel veel vezels bevat, houdt het je langer vol dan een blikje frisdrank. Als je naar de prijs / verzadigingsverhouding kijkt, wint de appel weer. Hoewel een frisdrank half zoveel kost als een appel, levert het je niet de helft van de voordelen op.

De frisdrank draagt ​​niets bij aan uw algehele gezondheid en doet ook niets om u een verzadigd gevoel te geven. Hoeveel blikjes frisdrank heb je nodig om je zo vol te houden als één appel? Als het antwoord meer dan twee is, wordt de appel goedkoper. De prijs van ongezond voedsel is misschien absoluut duurder, maar gezond voedsel is relatief goedkoper. Laten we nu eens kijken naar enkele van de redenen waarom de absolute kosten van gezonde voeding hoger zijn.

Vraag versus aanbod

Eenvoudige economie is de belangrijkste reden waarom gezonde voeding duur is (vraag en aanbod). Dit land eist veel meer ongezonde voeding (rood vlees, suiker, fructoserijke glucosestroop) dan gezond (verse producten, zeevruchten, volle granen). Voedselfabrikanten leveren wat er gevraagd wordt. Het resultaat is goedkope rotzooi. De manier om dit te veranderen is door de vergelijking van vraag en aanbod te veranderen, wat niet van de ene op de andere dag kan gebeuren. Alleen een veranderende houding kan dit proces voortzetten.

Manieren om te besparen

Gelukkig zijn er tal van manieren om te besparen op gezond voedsel. Koop eerst uw fruit en groenten in het seizoen. Het aanbod van seizoensproducten is zeer hoog en zeer bederfelijk. Dit betekent dat de prijzen laag zijn. De USDA heeft een uitgebreide gids over wat er in overvloed is tijdens elk seizoen. Enkele voorbeelden zijn:

  • winter: bananen, grapefruit, aardappelen
  • lente: abrikozen, broccoli, kool
  • zomer: bosbessen, kersen, maïs
  • herfst: appels, wortelen, veenbessen

Een andere manier om op producten te besparen, is door bevroren in plaats van vers te kopen. Terwijl inblikken conserveermiddelen toevoegt, vermijdt invriezen de meeste toevoegingen. Met diepvriesproducten kunt u producten binnen of buiten het seizoen kopen tegen veel lagere prijzen. Veel van de algemene regels voor boodschappen doen zijn ook van toepassing op gezonde voeding:

  • Koop waar mogelijk niet-bederfelijke artikelen in bulk (inclusief verkoop van artikelen die u vaak gebruikt).
  • Gebruik kortingsbonnen alleen voor items die u normaal gesproken zou kopen.
  • Koop winkelmerken in plaats van nationale.
  • Zoek een lokale boerenmarkt voor verse producten.

Het komt neer op

Hoewel het kopen van gezond voedsel misschien de duurdere optie lijkt, bespaart gezond eten u op de lange termijn veel tijd en geld. Het is bekend dat ingrediënten die worden aangetroffen in enkele van onze meest populaire voedingsmiddelen (suiker, verzadigd natriumvet, transvet) het risico op een aantal ziekten verhogen, waaronder hartaandoeningen, kanker en diabetes type 2. Er zijn ook andere ingrediënten (vezels, vitamines, mineralen, antioxidanten) die in gezond voedsel worden aangetroffen en die dezelfde ziekten kunnen voorkomen. In plaats van u zorgen te maken over de schade die gezonde voeding aan uw portemonnee toebrengt, kunt u zich zorgen maken over de schade die ongezonde voeding aan uw lichaam toebrengt.



Antwoord 2:

Het heeft te maken met verpakking, opslag, transport en houdbaarheid.

Om verse aardbeien te kopen, moeten ze binnen een dag of twee naar de winkel worden verzonden. Dit maakt het ingewikkeld om fruit te kopen uit andere landen waar het vanwege het weer of de arbeidskosten misschien goedkoper is om te kweken. Ze gaan maar een paar dagen mee in de plank en dan wordt een groot deel weggegooid.

Stel dat u in plaats daarvan aardbeiengelei koopt. De aardbeien gaan van de boerderij naar de nabijgelegen fabriek. Ze worden verwerkt, conserveermiddelen worden toegevoegd, in stevige potten gedaan. Op dat moment kunnen ze veel grotere afstanden worden vervoerd, geen kans op rot, geen haast. De winkel kan ze maandenlang bewaren, er gaat geen aardbei verloren.

De conserveermiddelen zelf zijn misschien duur, maar omdat ze de levensduur van het product verlengen, betekent dit dat er minder product wordt weggegooid. Het komt erop neer dat ze de voedselkosten verlagen door verspilling tegen te gaan.

Omdat transport zo'n groot probleem is, wordt fruit vaak verbouwd op kleine lokale boerderijen. De jelly-fabriek kan een enorme boerderij hebben omdat deze naar een veel groter publiek distribueert. Schaalvoordelen beginnen toe. Het is goedkoper per pond om een ​​grote hoeveelheid aardbeien te verbouwen.

Als je verse aardbeien koopt, kies je degene die er mooi uitzien. Mensen kopen ze niet als ze defecten hebben, dus veel van hen worden weggegooid wanneer ze worden geplukt. De gelei-fabriek maakt het niet uit, aardbeien hoeven niet weg te gooien als ze defecten hebben.



Antwoord 3:

Hmm, goede vraag.

Ik denk dat het komt door de kwaliteit van de ingrediënten die in gezond voedsel worden gebruikt in vergelijking met ongezond voedsel, en door hoeveel die ingrediënten kosten. Zo is de kwaliteit van biologische chocolade met 70% cacao anders dan die van je alledaagse chocolade met veel bewerkte suiker.

Ik denk ook dat gezonde voeding over het algemeen duurder is omdat er misschien meer komt kijken bij het productie- en bereidingsproces en minder bezuinigingen.

Ik denk echter niet dat sommige gezonde voedingsmiddelen zo duur zouden moeten zijn als ze zijn. Ik denk ook dat het bereiden / koken van je eigen gezonde voeding goedkoper is dan het kopen van kant-en-klare gezonde voeding.



Antwoord 4:

Het kost meer om een ​​product te maken met volle granen en biologische ingrediënten, ook al zijn er minder. Een andere factor is de houdbaarheid. Voedselproducenten moeten in hun prijsstelling rekening houden met houdbaarheid en verspilling. Veel mensen realiseren zich niet dat veel kruideniers en winkels een leverancier nodig hebben om terug te kopen en de kosten op te eten van producten die verlopen of niet worden verkocht. Dit heeft veel te maken met de reden waarom voedselproducenten hun producten beladen met conserveermiddelen en dergelijke om de houdbaarheid te verlengen.



Antwoord 5:

Een gezond voedingspatroon kost gemiddeld anderhalve dollar meer dan een snel leven van lage kwaliteit, blijkt uit het onderzoek.

Het is echt duurder om gezond te eten, maar niet zoveel als algemeen wordt aangenomen, zeggen experts. Wetenschappers van Harvard kwamen tot deze conclusie door gegevens te analyseren van 27 onderzoeken in 10 landen.

Wat is hun oordeel? Een dieet dat rijk is aan fruit, groenten, noten en vis kost $ 1,5 per dag of $ 550 per jaar duurder dan een dieet vol vlees, vet voedsel, fastfood en snoep.

Het draait allemaal om eiwitten, zeggen wetenschappers. Voedingsmiddelen die rijk zijn aan gezonde eiwitten zijn duurder dan alternatieven met minder gezonde soorten eiwitten. Dus, verse kipfilet kost gemiddeld 29 cent duurder dan half afgewerkte kipkoteletten.



Antwoord 6:

Echt grote bedrijven kunnen profiteren van efficiënte methoden, bulkprijzen, goedkope ingrediënten en ook vervangende ingrediënten die minder gezond zijn.

gezonde voedingsmiddelen worden over het algemeen geproduceerd door kleinere bedrijven of zelfs gezinnen of individuen die mogelijk betere biologische ingrediënten gebruiken.

Je krijgt waar je voor betaalt. Ik kan me voorstellen dat als we allemaal de werkelijke prijs voor echt voedsel zouden moeten betalen, we er misschien allemaal minder van zouden eten.



Antwoord 7:

In feite 'omdat ze kunnen'. Het kost alleen meer als u bewerkte voedingsmiddelen koopt waaraan een detailhandelaar een premie toevoegt. Hoewel het beweert gezond te zijn, zal dit spul altijd minimaal een hoog (vaak zeer hoog) natriumgehalte bevatten, en mogelijk andere ingrediënten, terwijl het mogelijk voedingsstoffen verliest doordat het te lang blijft zitten. Als je echt gezond wilt eten tegen zeer lage kosten, neem dan de ingrediënten op en maak het zelf. Google zoiets als 'eenvoudig gezond recept' en je bent goed op weg.



Antwoord 8:

Het heet massaproductie. Het werkt uitstekend voor niet-consumptiegoederen, maar wat u eet, moet lokaal worden geproduceerd om gezond te zijn.


fariborzbaghai.org © 2021